جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

آموزش نصب پشم سنگ

عایق صوتی پشم سنگ

عایق صوتی پشم سنگ

شما می توانید از عایق پشم سنگ برای عایقبندی صدا در سالن ها و اتاق ها استفاده کنید که مانع ورود و خروج صدا در اتاق شوید و عایق پشم سنگ می تواند باعث راحتی و بالا بردن ضریب آسایش اتاق یا ساختمان شما شود. برای مثال در مناطقی که آب و هوایی طوفانی دارند یکی از دغدغه های بسیار مهم در معماری بنا جلوگیری از ورود صدای وزرش باد و باران و طوفان به داخل بنا است و همینطور پروسه نصب عایق پشم سنگ بسیار ساده و راحت است و بر حسب اندازه اتاق نباید بیشتر از یک هفته زمان ببرد. پشم سنگ به شکل های عایق پشم سنگ رولی , عایق پشم سنگ لوله ایی , عایق پشم سنگ فله ایی موجود است که برای نیاز مورد نظر باید برش داده و درز ها به خوبی پر شوند.

مراحل آموزش نصب پشم سنگ

مرحله ۱ – اندازه گیری

در مرحله اول طول و ضخامت فضا هایی را که باید عایق شوند مشخص شود . برای شکل های پیچیده تر , شما نیاز به اندازه گیری چند اندازه دارید تا مطمئن شوید مقدار صحیح عایق مورد نیاز را بدست آورده اید .

مرحله ۲ – علامتگذاری پشم سنگ

الان شما اندازه های پشم سنگ را می دانید و باید اندازه های را با خودکار روی مصالح خریداری شده علامت بزنید و سعی کنید اینکار را به شکلی انجام دهید که در قسمت مورد نظر فیت شود و عایق ثابت بماند اینکار باعث می شود خیال شما از خروج صدا در ساختمان راحت شود .

مرحله ۳ – برش مصالح

زمانی که شما پشم سنگ را برش می زنید , بسیار مهم است که ماسک بزنید تا گرد و غبار درون ریه های شما وارد نشود . پشم سنگ در زمان برش ذراتی را تولید می کند که وجود ماسک باعث کاهش مقدار آن در هوا می شود .

مرحله ۴ – مرحله نصب در محل

زمانیکه پشم سنگ علامت خورد و مطابق آن برش داده شد , آنرا درون دیوار یا سقف برای بهبود عایقبندی صوت قرار دهید. اگر مصالح خیلی خوب فیت نباشند شما می توانید  آنرا بوسیله میخ در محل دیوار قرار دهید و از چسبیدن عایق به دیوار اطمینان حاصل کنید و از تمیزی انجام کار اطمینان حاصل کنید .

مرحله ۵ – پایان کار

الان وقت آن است که کار نهایی روی دیوار یا سقف صورت گیرد , اگر شما روی دیوار کار می کنید باید تیغه را در جلوی عایق پشم سنگ بکشید که باعث مخفی ماندن آن از دید شود . سپس دیوار می تواند تمام شود و بدون هیچ مشکلی دکوراسیون و دیگر موارد انجام شود .

پشم سنگ یک محصول بسیار کاربردی است و دارای خصوصیات عایق حرارتی و عایق صوتی است بوسیله نصب عایق پشم سنگ شما می توانید خانه خود را در زمستان گرمتر و یک راهکار مناسب برای عایقبندی صوتی فراهم آورده باشید و از این تکنولوژی در بناهایی مثل عایق بندی استادیو ها موسیقی استفاده می شود .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE