جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

استفاده از فوم پلی یورتان در توپ های جام جهانی

توپ رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل (بارازوکا) شامل پنج لایه بر پایه مواد اولیه پلی یورتانی طراحی و تولید شده اند.
به گفته روابط عمومی شرکت علوم مواد بایر؛ این مواد به گونه ای طراحی شده اند که در مدت های طولانی شکل و ظاهر توپ ها حفظ گردد.

درلایه بیرونی توپ های رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل از پلی یورتان استفاده شده است که این نوآوری محصول شرکت علوم مواد بایر می باشد.

پلی یورتان در توپ جام جهانی

پلی یورتان در توپ جام جهانی

توماس میکایل، مدیر پروژه توسعه توپ های ورزشی شرکت بایر در این رابطه می گوید: توپ رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل (بارازوکا) شامل پنج لایه بر پایه مواد اولیه پلی یورتانی طراحی و تولید شده اند.
به گفته روابط عمومی شرکت علوم مواد بایر؛ این مواد به گونه ای طراحی شده اند که در مدت های طولانی شکل و ظاهر توپ ها حفظ گردد.
جهت افزایش دوام و مقاومت در برابر سایش بارزوکا در عین حفظ قابلیت ارتجاعی بالا، بخش خارجی این توپ ها از سه لایه پلی یورتانی تولید شده اند.

درحالی که سطح توپ های معمولی فوتبال شامل ۱۲، ۱۶ و یا ۳۲ تکه می باشد، بارازوکا یک توپ شش تکه است.

استفاده از فوم پلی یورتان در توپ آدیداس

فوم پلی یورتان در توپ آدیداس

کلید اصلی طراحی این توپ، استفاده از طراحی هندسی قوی با شش تکه یکسان می باشد که این امر، موجب کاهش درزها، دوام بیشتر و جذب آب کمتر این توپ ها گردیده است.
این شش تکه از طریق تکنولوژی جوش حرارتی به یکدیگر متصل گردیده و تولیدکنندگان در تولید آن انواع روش های کنترل حرارتی و شرایط فشاری را رعایت کرده و از چسب های فعال حرارتی سازگار با پلی یورتان استفاده کرده اند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE