یکشنبه , ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

افزایش راندمان حرارتی با عایق پشم سنگ

افزایش راندمان حرارتی با عایق پشم سنگ

افزایش راندمان حرارتی با عایق پشم سنگ

همانطور که می دانید در قرن جدید دمای کره زمین رو به افزایش است و گرم شدن زمین دلایلی از جمله اثر گلخانه ای و افزایش مصرف سوخت های فسیلی دارد و ما می توانیم با درست مصرف کردن سوخت های فسیلی از گرم شدن کره زمین جلوگیری کنیم .

طبق گزارشات در حال حاضر بیشترین مصرف کننده سوخت های فسیلی ساختمان ها با ۴۰% صنعت ۲۵% و حمل و نقل ۲۵% هستند که به این میزان گاز CO2 تولید می کنند .

همانطور که آمار ها نشان می دهد یکی از مصرف کننده های سوخت فسیلی و تولید کنندگان گاز co2 در حال حاضر ساختمان ها هستند که سازندگان می توانند با صرف یک هزینه برگشت پذیر مصرف سوخت را کاهش داده و از گرم شدن کره زمین نیز جلوگیری کنند.
عایق باید خواص حرارتی موثر داشته باشد و از ایجاد پل های حرارتی نا خواسته جلوگیری کند همچنین تنها داشتن محصولی با کیفیت کفایت نمی کند و نیاز است تا محصول در محل نهایی به درستی نصب شود بدون شکاف و درز و خطای عایق کاری تا راندمان کار نهایی بسیار مطلوب باشد.

وجود شکاف ها و درز ها سبب ایجاد پل حرارتی می گردد که می تواند راندمان کلی سازه را نیز تحت الشعاع قرار دهد و حتی دیوار های خارجی را تحت تاثیر قرار دهد.

در کاربرد ها درونی عایق پشم سنگ با گوشه های نرم آماده می شود و این سبب می شود که در مفاصل آنها یکدیگر را خوب بگیرند و از ایجاد شکاف های ناخواسته جلوگیری می کند .

توانایی های تمام عایق ها بسته به دمای محیطی است که در آن استفاده می شوند و این درحالی است که اکثر مردم فکر می کنند منظور دمای اتاق است ولی عایق پشم سنگ توانایی کار کردن در دمای بیش از ۱۰۰۰ درجه را داراست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE