جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

ایزوله سازی سردخانه ۹۰۰ تنی با پشم سنگ

ایزوله سازی سردخانه 900 تنی با پشم سنگ

ایزوله سازی سردخانه ۹۰۰ تنی با پشم سنگ

ایزوله سازی سردخانه ۹۰۰ تنی با پشم سنگ

شرکت Javeko در بردا, هلند یک سردخانه برای بخش غذایی تدارک دیده است. که کاربری آن در محدوده اتاق های پیش ساخته تا سرد خانه های بزرگ صنعتی است. برای محصولات تازه تولید شده که در فروش مهم هستند آنها یک سردخانه سلولی برای خنک نگه داشتن تا ۰ درجه سلسیوس و فریزر تا -۲۸ در جه سلسیوس آماده کرده اند. این سردخانه قابلیت نگهداری ۹۰۰ تن مواد غذایی را دارد. هر اطاق ULO پس از ساخت بوسیله فشار هوای وارده مورد ارزیابی و آزمایش قرار می گیرد تا نشت هوا وجود نداشته باشد. و بر طبق استاندارد تولید سردخانه های ساخت انجام گیرد و مصرف کننده بتواند با خیال راحت از این سردخانه استفاده کند.

در طول ساخت و ساز این سرد خانه در خواست های مشتریان و قابلیت توسعه راهکارها در اولویت قرار داشت. برای مثال نصب در های ۴٫۵ متری در این پروژه باعث شد که در آن واحد توانایی خارج کردن ۳تا ۴ جعبه را به شکل یکجا فراهم آورد. همچنین قابلیت دورانی در ها و عدم نشت هوای آنها نیز قابل ذکر است.

دوستدار محیط

در این پروژه از مواد ایزوله سازی مختلفی استفاده شده است. سازنده توانایی ایزوله سازی با استفاده از عایق پلی یورتان و عایق پلی ایزوسیونورات را دارا بود ولی به دلیل اینکه درخواست مقابله  و محافظت در برابر آتش افزایش یافته است در این محصول از پانل های تخته پشم سنگ استفاده شده است تا هم پایداری بالا و هم دوام مناسبی را در برابر آتش فراهم کند و به دلیل اینکه ساخت محصولی پایدار در کانون توجه  مشتریان قرار دارد  استفاده از عایق پشم سنگ اجتناب ناپذیر شده است.

همچنین در ساخت این محصول از عامل خنک کننده مرکزی پروپان استفاده شده است  و به معنای این است که زیست دوست و دارای بهره وری انرژی مناسب است. پروپان اثرگلخانه ای نداشته و مصرف انرژی مناسبی دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE