جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

بررسی مزایای پشم سنگ از منظری دیگر

پشم-سنگ و خاصیت مقاومت در برابر آتش

پشم-سنگ و خاصیت محافظت-در-برابر-آتش

خاصیت محافظت در برابر آتش

بررسی مزایای پشم سنگ  : پانل های عایق پشم سنگ غیر قابل احتراق بوده و در هنگام سوختن دود سمی تولید نمی کند و باعث ترویج آتش سوزی نمی شود . حتی اگر بطور مستقیم در معرض آتش قرار گیرد. بنابراین عایق پشم سنگ به عنوان سوختی برای آتش عمل نمی کند , و باعث می شود برای استفاده در ساختمان های مسکونی ایده آل باشند . مطالعات انجام شده نشانگر آن است که اتاق های که با پنل های پشم سنگ عایق شده اند ۵۴% نسبت به اتاق هایی که عایق نبوده اند در مقاومت بیشتری در برابر آتش داشته اند . از آنجا که پشم سنگ در فرآیند آتش سوری شرکت نمی کند , می تواند زمان بیشتری برای افراد در خروج از ساختمان زمان آتش سوزی فراهم می کند که یک فاکتور بسیار مهم در زمینه قابلیت کمک رسانی و مقابله با خسارت است . و همچنین افراد آتشنشانی زمان بیشتری برای کنترل گسترش آتش دارند که منجر به کاهش خسارات کلی آتش سوزی است .

پشم-سنگ و خاصیت ضد آب

پشم-سنگ و خاصیت ضد آب

خاصیت ضد آب

بررسی مزایای پشم سنگ  : پشم سنگ آب را جذب نکرده و آنرا نگه نمی دارد و باعث رشد قارچ و کپک نمی شود و پتانسیل خشک شدن بالایی دارد و زمانیکه رطوبت از طریق دیوار یا کف وارد می شود باعث مدیریت موثر رطوبت می شود .

عدم خمیدگی و جا افتادن راحت پشم سنگ

عدم خمیدگی و جا افتادن راحت پشم سنگ

بدون – خمیدگی , جاافتادن راحت

بررسی مزایای پشم سنگ  :  پنل های پشم سنگ با چگالی بیشتر دارای طرفیت مقابله با خمیدگی بیشتر و جا افتادن بهتری هستند . عایق های دیگر ممکن است در طول زمان دچار خمیدگی یا جمع شدن در طول زمان بوسیله شرایطی زیست محیطی و یا ارتعاشات ناشی از باز و بسته شدن درها بشوند. و این باعث گپ (یا جاهای خالی) هایی می شود که اجازه انتشار صوت را می دهد . پنل های پشم سنگ شکل خود را حفظ می کنند بدون ایجاد گپ و خمیدگی و آب رفتن در دیوار در طول زمان برای فراهم کردن خاصیت ضد آتش و کنترل صدا .

فروش نصب آسان پشم سنگ

نصب آسان پشم سنگ

نصب و راه اندازی سریع و آسان

بررسی مزایای پشم سنگ  :  کار کردن با عایق پشم سنگ مثل نفس کشیدن است . بریدن به راحتی با چاقو دندانه دار ممکن است و برای نصب و راه اندازی اطراف دار بست و اطراف جعبه های برق , لوله ها , کانال ها و بین مفصل ها و جعبه ها که از طول استاندارد اصلی کمتر است .

STC چیست؟
کلاس انتقال صدا (STC) یک عدد از نرخ مجموع قابلیت ها برای مقاومت در برابر انتقال صوت بوسیله هوا در فرکانس های ۱۲۵-۴۰۰۰ Hz است بطور کلی , نرخ STC بالاتر از انتشار نویز در قسمت های مختلف جلوگیری می کند. و از آنجاییکه پشم سنگ از فوم گلاس یا پشم شیشه متراکم تر است مورد ایده آل تری برای عایق صوتی ساختمان است .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE