جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

جنبه های سلامتی پشم سنگ

جنبه های سلامتی پشم سنگ شرکت Rockwool نوع جدیدی از محصول را وارد بازار نموده که با خواص آلومینای بالا و سیلیکات پایین جایگزین پشم سنگ سختی شده است. زمانی که این نوع محصول را بر روی حیوانات آزمایش کردند به این نتیجه رسیدند که خواص شیمیایی این نوع محصول کاملاً غیر سمی بوده و باعث می شود در صورت وجود فیبرهای در ریه ها به سرعت زیست محیطی حل شوند , فیبر های این نوع محصول تغریباً ۱۰ برابر سریعتر از ریه ها پاک می شوند.

جنبه های سلامتی محصولات پشم سنگ

گوله برگ و همکاران دریافتند که این خاصیت از محصول جدید نه تنها در داخل بدن اتفاق می افتد ولی کن باید خاطر نشان کرد در بیرون بدن هم این فیبرها بسیار با دوام هستند.

از طرف دیگر از آزمایشگاه های شرکت پشم سنگ مشخص شد که محصولات این شرکت فاقد هر گونه گرد و غبار هستند مخصوصاً زمانی که با دیگر محصولات مقایسه می شود (موسسه ملی بهداشت حرفه ای ) در بعضی از شرایط از الیاف خشن ممکن است باعث خارش سطحی پوست شود در این صورت حداقل سطح تماس با عایق توسیه می گردد و نمادهای حداقل تماس بر روی بسته بندی محصولات باید نصب شود.

مقررات پشم سنگ

بر اساس قوانین GHS سازمان هماهنگی جهانی کلیه محصولات Rockwool در طبقه بندی بی خطر قرار می گیرد و از طرفی محصولات این شرکت با مواد اولیه خطرزا نیز تولید نمی شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE