شنبه , ۵ مهر ۱۳۹۹
اعلان

حل مسئله ارتعاشات ریلی با پشم سنگ

فروش پشم سنگ در خطوط ریلی

پشم سنگ در خطوط ریلی

حل مسئله ارتعاشات ریلی با پشم سنگ

ارتعاشاتی که توسط ترافیک ریلی رخ می دهد

تردد قطار و مترو و دیگر انواع ریلی می تواند باعث ایجاد انواع ارتعاشات گردد که بطور عمده از تماس بین چرخ و ریل که سطح هندسی -کامل ندارند بوجود می اید و تحقیقات برای یک شکل کردن این چرخ ها ادامه دارد و در حال حاضر راه حلی برای آن پیدا نشده  و همچنین عبور چرخ ها روی اتصالات و تراورس ها در مسیر و تکرار بر خورد چرخ ها می تواند باعث امتداد این ارتعاشات شود. این قبیل ارتعاشات می توانند با استفاده از خاک به عنوان حامل موج در طول ساختار مسیر (ریل , تراورس , بالاست , تقسیم ها) منتقل شوند و باعث اثرات ناخوشایندی روی ساختمان های قدیمی و سیستم ها و دستگاه های حساس به ارتعاش شوند که این معضل با عنوان مسئله ارتعاشات شناخته می شود.

برای رفع این مشکل محققان استفاده از یک لایه پشم سنگ لحافی که حدفاصل بین خطوط ریلی و زمین قرار گیرد را پیشنهاد می کنند خواص منحصر بفرد عایق پشم سنگ لحافی یک راهکار بسیار مناسب و پایدار برای اکثر مسئله های لرزشی در مجاورت راه آهن و تراموا است.

از مزیت های بالقوه استفاده از عایق پشم سنگ می توان به بهبود کیفیت زندگی در مجاورت خطوط راه آهن و عدم فرسایش و تخریب ساختمان ها در مسیر ریل نام برد.

 

قیمت کاربرد پشم سنگ در راه آهن

فروش کاربرد پشم سنگ در راه آهن

کاربرد عایق پشم سنگ در زیر خطوط ریلی می تواند فشار های مکانیکی وارد شده را تحمل کرده و یک حدافاصل برای جدا کردن دو محیط بین خط ریل و زمین فراهم آورد و این نتیجه بدون تغییر و تأثیر ویژگی های دینامیک و استاتیک ریلی است.

و این طی آزمایشات متعددی که در آزمایشگاه های مطرح انجام شده تایید شده است و علاوه بر این آزمایشات بلند مدت فرسایشی توسط دانشگاه فنی  آلمان صورت گرفته است که در آن حدود ۱۰۰ میلیون سیکل بار در طی بیش از ۱۵ ماه وارد شده است و نتیجه نهایی این آزمایش به تایید این آزمایگاه درامده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE