سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
اعلان

خانه های زیست دوست غیر نفتی با پشم سنگ

خانه های زیست دوست غیر نفتی با پشم سنگ

خانه های زیست دوست غیر نفتی با پشم سنگ

در مراسمی که چهارشنبه در کنفرانس “ساختمان هایی با طراحی بهتر” در بورلینگتون ورمونت برگزار شد مبتکرین “طرح چهارچوب جدید سازه های طبیعی” برنده جایزه بهتر از بهترین در بخش مقاوم سازی خانه ها شدند و برای نمونه این کار را روی خانه ای در نزدیکی جانزبوری انجام داده اند.
جاکوب دوا راکوسین گفت : “هدف اصلی پس زمینه این پروژه resiliency (سازگاری) است و ما متعهدیم تا خانه های را بطور کامل عاری از سوخت های فسیلی کنیم”.

در کنار حذف کاربرد سوخت های فسیلی برای گرمایش , سرمایش , پخت و پز و روشن کردن فضا  از تمام محصولات نفتی از قبیل فوم های پاششی نیز اجتناب شده است. استفاده از فوم های پاششی و عایق های پلی استایرن که به امری رایج در خانه تبدیل شده حتی در خانه های سبز نیز اجتناب شده است.

چهار چوب جدید به شکل گسترده ای بر پایه ترکیب استفاده از نوار چسب های  Pro Clima و عایق پشم سنگ برای اجتناب از کاربرد عایق های فومی است. در ارائه ایی که جانسون بوری داشت صنایع در حال حرکت به سمت استفاده از مواد تجدید پذیر هستند. در اظهارات جدید بزرگترین توزیع کننده چسب آمریکا آمده است “فوم ها به دلایل زیادی مناسب نیستند برای مثال آنها از مواد سمی ساخته می شوند و در پروسه آتش سوزی شرکت می کنند و دارای مقاومت حرارتی نامناسب هستند و بسیار شکننده و آبگریز هستند و دارای عملکرد غیر مطمئن و غیر قابل پیش بینی هستند”

نگرانی در مورد رطوبت زیر زمین یکی از مسائل مورد توجه در طراحی این پروژه بوده است. طراحی زیر زمین شامل عایق پشم سنگ با چسب اینتلوئ پلاس  برای دیواره های داخلی زیر زمین می شود . چهارچوب جدید یک روش جدید را توسعه داده است تا موضوع رطوبت را در حین ساخت حل کند و شامل ساخت یک محفظه ایی برای گیر انداختن رطوبت می شود تا از آن برای خنک نگاه داشتن ساختمان استفاده شود. این طراحی باعث اطمینان از اوج عملکرد و حذف خسارات نا خواسته و نگرانی های سلامتی که توسط رطوبت رخ می دهد می شودشامل جلوگیری از رشد قارچ و کپک.

بزرگترین توزیع کننده چسب در آمریکا گفت “ما خواستار دید اعطای جایزه به این طراحی شایسته هستیم که توانست استفاده از انرژی های فسیلی و بر پایه نفت را از صنعت ساختمان ها خارج کند”

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE