جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

دوام عمر از راه حل های پشم سنگ

دوام عمر از راه حل های پشم سنگ

دوام عمر از راه حل های پشم سنگ یکی از جالب ترین مباحث در حال حاضر می باشد ,که چگونه برای رسیدگی به دوام مصالح و قطعات می پردازد. دوام به عنوان تعریف “توانایی یک محصول به حفظ عملکرد مورد نیاز خود را در طول زمان , تحت تاثیر شرایط قابل پیش بینی می باشد”. اما چرا دوام در حال حاضر معمولا اذعان کرد که پایداری ساختمان یک تابع از دوام آنها است. مواد با دوام معدنی راه حل های پایدارتر, هزینه زیست محیطی و اجتماعی را برای تولید یک محصول باید در واقع همیشه در طول عمر محصول در نظر گرفته شود.

ساختمان های ساخته شده از قطعات با دوام نیاز به نظارت کمتر فنی و پایدار می بایست در نظر گرفته شود, بنابراین به دلیل صرفه جویی در انرژی و مواد مورد استفاده برای تعمیر و نگهداری و تعمیر احتمالی می باشد. در واقع, تعمیر و نگهداری در طول عمر و مدیریت هزینه های ساختمان در حدود ۵ برابر بیشتر از هزینه های ساخت و ساز است بنابر این انتخاب محصولات بادوام انتخاب اقتصادی و زیست محیطی هوشمند می باشد.

دوام عمر راه حل پشم سنگ

بهترین شواهد از زندگی ما می آید

اگرچه دوام مشخصه اساسی در نظر گرفتن هنگام انتخاب یک محصول ساخت و ساز ساختمان است , ولی نیاز به تبدیل شدن آسان تر برای مشتریان به منظور سنجش دوام محصول می باشد برای ارزیابی محصولات خود ما , شرکت پشم سنگ یک کمپین دوام راه اندازی کرده است که در آن محصولات را از ساختمان های ساخته شده موجود ۲۰ و تا ۵۵ سال ساخته شده اند که خدمات توسط آزمایشگاه مستقل نمونه برداری کرده اند. نتایج جمع آوری شده تا کنون توسط آزمایشگاه FIW در مونیخ را مورد بررسی قرار نشان می دهد که ” خواص عایق حرارتی پشم شیشه در ساخت برنامه های کاربردی بسیار بادوام هستند” همه محصولات تجزیه و تحلیل نشان داد که عملکرد حرارتی سازگار و یا بهبود یافته در مقایسه با اندازه گیری های قبلی است.

یک محصول با دوام و باثبات به این معنی است که , دوام عمر راه حل پشم سنگ اگر به درستی نصب شده باشد , کاربران می توانند بر روی محصولات ROCKWOOL برای عملکرد سازگار تکیه کنند.

پشم سنگ

مطالب فوق با ذکر منبع(آرمان عایق اسپادانا) به صورت لینک هر مطلب(در صورت نیاز به راهنمایی کامنت بگذارید) بلامانع می باشد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE