دوشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۹
اعلان

راز های استفاده از عایق پشم سنگ

معطل درخواست مشتریان خود برای خانه راحت تر, مطمئن تر , ساکت تر, امن تر نمانید در حالیکه عایق پشم سنگ یک قسمت کوچک از بودجه شما را می گیرد و تصمیم شما کیفیت پروژه نهایی را  به طرز قابل توجهی بالا می برد . و در هزینه های سرمایش و گرمایش خانه بهبود قابل توجهی ایجاد می شود . و علاوه بر این تأثیرات زیست محیطی بسیار مثبتی خواهد داشت.

چه مکان هایی در ساختمان بایید پشم سنگ استفاده شود

چه مکان هایی در ساختمان بایید پشم سنگ استفاده شود

 

راز های استفاده از عایق پشم سنگ

در چه مکان هایی از ساختمان باید از پشم سنگ استفاده کنیم
۱- اتاق زیر شیروانی :

زیر شیروانی : برای افزایش راحتی و صرفه جویی انرژی خانه در طول سال , شروع به عایق نمودن زیر شیروانی نمایید که با نگه داشتن گرما در طول زمستان و از دست دادن آن در طول تابستان باعث صرفه جویی انرژی می شود . این مکان یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین مکان ها برای عایق کاری است .با استفاده از عایق های گرم (پشم سنگ و پشم سرباره) شرکت آرمان عایق اسپادانا می توانید اتاق زیر شیروانی را عایق کنید.
۲- در لایه زیرین سقف

لایه های زیرین سقف : با تحقیقات صورت گرفته عایق کاری لایه های زیرین سقف به اندازه سقف زیر شیروانی موثر نیستند . برای افزایش  R-value سقف می توانید از عایق پشم سنگ استفاده کنید که با داشتن R-value پایدار و موثر , نصب آسان ,طول عمر بالا , اصطکاک مناسب نیز اجازه استفاده برای پر کردن شکاف ها را می دهد و بهترین گزینه در این مورد است .
۳- دیوار های داخلی

دیوار های داخلی : چیزی جز سکوت ضربان آرامش خانه را در دست ندارد . و این توسط پشم سنگ جاذب صدا شرکت آرمان عایق اسپادانا فراهم می شود . بر خلاف دیگر عایق ها عملکرد این عایق مورد آزمایش قرار گرفته است و قادر به جذب صوت بیشتر در فرکانس های پایین تر است و به همین علت است که محصول پشم سنگ آرمان عای اسپادانا برای استادیو های ضبط صدا بکار می رود .
۴- دیوار های خارجی

دیوار های خارجی : همانطور که تقاضا برای خانه هایی با صرفه جویی انرژی بالا در حال رشد است اصول ساخت و ساز در حال تغییر و منطبق شدن با این خواسته است . R-values های محوطه ساختمان در حال افزایش است مخصوصاً برای دیوار خارجی . یک راه حل خوب و موثر برای اضافه کردن R-value استفاده از عایق های پشم سنگ با توری سیمی گالوانیزه برای دیوار خاجی است و همچنین به عنوان پوشش عایق برای یک لایه پیوسته از عایق حرارتی و کاهش پل زدن.
۵- کف/سقف پوش های داخلی

کف/سقف طبقات داخلی  : برای جذب موثر صوت در بین طبیقات می توانید در این مکان ها نیز از پشم سنگ استفاده کنیم که با عملکرد اثبات شده پشم سنگ در این زمینه آرامش قابل وصفی برای هر واحد ایجاد خواهید نمود .
۶- دیوار فونداسیون

دیوار فونداسیون – عایق کاری زیر زمین جدید و یا نا تمام ,یک راه عالی برای ایجاد آرامش در خانه شماست , استفاده بهینه و حداکثری از انرژی و کاهش هزینه های سرمایش و گرمایش خانه . علاوه بر این در اصول ساخت و ساز جدید الزامی است که میزان R-value ها افزایش یابد که بر پایه منطق آب و هوایی شما ممکن است مقدار آن متفاوت باشد .

۷- فضای جریان گرما

فضای جریان گرما : اگر مساحت فضای جریان گرما به آسانی بدست آید عایق پشم سنگ آرمان عایق اسپادانا خیلی ساده است . بطور معمول , دو نوع فضای جریان گرما تعریف شده است که بادی و غیر بادی هستند . و تفاوت آنها روش عایق کاری این دو فضا است .

۸- ضد حریق

ضد حریق : برای جلوگیری از شکایت در مورد سر و صدا و توقف حریق / آتش و ضمانت بلند مدت آن می توانید از عایق پشم سنگ استفاده کنید . سیستم مقسم دیوار (party wall system) که شامل پنل های جذب صوت , ضد حریق , ضد آب , کاهش زمان , نیروی کار و هزینه مواد بوسیله افزودن لایه دوبل گچ می شود.

۹- زیر پلکان ها

زیر پلکان ها : برای زیر ایوان ها و پلکان هایی که زیر آن خالی است می توان از پشم سنگ استفاده کرد که باعث جلوگیری از یخزدگی لوله ها , کمک به صرفه جویی و اهمیت دادن به مشکلات قالب ها

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE