جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

عایق بندی کشتی با پشم سنگ

عایق بندی کشتی با پشم سنگ

عایق بندی کشتی با پشم سنگ

شرکت آرمان عایق اسپادانا محصولات متنوعی را برای عایق کاری دریایی ارائه داده است روی عرشه کشتی ها ,دکل ها , لوله ها , کانال های هوا , درها و تخته های شناور نیاز به عایق کاری دارند تا از مخاطراتی که در برابر آن قرار گرفته اند محفوظ شوند.

کارایی بالای عایق پشم سنگ در برابر آتش

توجه ویژه ای باید در زمینه محافظت در برابر آتش لحاظ شود و در حال حاضر عایق پشم سنگ بهترین انتخاب است.  محصولات برپایه پشم سنگ می توانند در برابر آتش قرار گرفته و تا دمای بالاتر از ۱۰۰۰ در جه سانتی گراد را بدون ذوب شدن تحمل کنند که این تضمینی برای کارایی عایق پشم سنگ در قسمت های مختلف کشتی است.

عایق ضد حریق برتر روی دریایی

سیستم های محافظت در برابر آتش  موجودبرای کشتی ها در حال حاضر بسیار از استاندارد های پایداری , جلوگیری از گسترش آتش و حافظت پرسنل و تجهیزات در مقابل آتش پیشی گرفته اند.  پیشنهاد می شود در کشتی ها از عایق پشم سنگ تخته ای و عایق پشم سنگ تخته ای یکطرف توری و یا ترکیبی از دو استفاده شود.

آتش سوزی کشتی ها را می توان از نوع سلولوزی دسته بندی کرد. آتش سلولوزی از نوع سوختن چوب و چوب پنبه است محصولات پشم سنگ تخته ای می تواند استاندارد های A30 و A60 در عرشه و دکل کشتی را پوشش دهد.

تاییدیه های عایق دریایی

محصولات پشم سنگ بر اساس مقرارت IMO تست شده اند تحت لیسانس MED بطور مستقیم و پشم سنگ به عنوان برترین محصول انتهخاب شده است. و علاوه برآن تحت استاندارد American Bureau of Shipping نیز این محصولات تست شده است .

کاربرد گسترده پشم سنگ

پس از بررسی هایی که انجام شده است و استفاده های گسترده از عایق پشم سنگ و بازدهی بالای آن در سراسر جهان استفاده از این عایق را اجتناب ناپذیر و مناسب ترین راه کار قرار داده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE