چهارشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

عایق سقف شمالی از نوع پشم سنگ

عایق سقف-پشم سنگ یک راه موثر برای به حداقل رساندن از دست دادن حرارت و کاهش صورتحساب حرارت است. سنگ عایق های پشم مزایای متعدد از جمله حرارت , آتش و حفاظت از صدا برای هر دو سقف جدید و مرمت شده و همچنین تبدیل انبار و دیگر انواع ساخت و ساز ارائه کرده است .

عایق پشم سنگ با سقف مسطح

عایق سقف به صورت تخته ای می باشد که اغلب در تجارت ساختمان برای کاهش اتلاف حرارت , مقاومت در برابر آتش ارائه و کاهش آلودگی صوتی استفاده می شود.

پشم سنگ در سقف مسطح ساخته شده است تا عایق سقف فلزی با خواسته های سیستم های مدرن , ارائه راه حل با دوام که ساده سازی طراحی و هزینه های پایین تر است ارائه شده است.

پشم سنگ سقف مسطح

برای سقف سازی از پشم سنگ نوع تخته ای اغلب استفاده می شود برای کاهش اتلاف حرارت و مقاومت در برابر آتش و کاهش آلودگی صوتی ارائه شده است.

کاربرد پشم سنگ در سقف های شمالی

RockWool یا پشم سنگ برای عایق هر دو سقف گرم (در خط خرپا ), همچنین سقف سرد ( در خط سقف ) یا سقف های شمالی راه حل هایی ارایه داده است :

برای سیستم هایی با کارایی بالا , این بدان معنی است که فضای با ارزش در انبار می تواند قابل سکونت باشد و از مزایای اضافی حفاظت از صدا و مقاومت در برابر اتش به صورت استثنایی علاوه بر آسایش در برابر حرارت بالا می باشد.

پشم سنگ به صورت افقی در سقف گذاشته می شود که این امر به نفع در تراکم ان می شود .

سقف های شمالی عایق شده

نوسازی سقف مسطح پشم سنگی

مقررات ساخت و ساز طرح نیاز عایق پشم سنگ سقفی در انواع ساختمان های متعدد برای حفظ راندمان حرارتی یک ساختمان تحت محصولات تختهای سقفی پشم سنگ برای هردو سقف های خانگی و تجاری ایده آل می باشد .

نوسازی سقف پشم سنگ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE