جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

عایق فوم گلاس در برابر جانوران و حشرات

مقاومت عایق فوم گلاس در برابر جانوران وحشرات

میزان مقاومت عایق به موش ها،حشرات و قارچ ها اغلب در زمان تعیین مشخصات مواد مورد توجه قرار می گیرد.اما این مساله بالقوه که دور از ذهن وجزئی به نظر می اید می تواند به مشکلات جدی برای لوله کشی ها و مجرا های ذخایر زیر زمینی ،ساختمان های فرآوری محصولات کشاورزی /غذایی و کاربردهای صنعتی بیرونی منجر شود.تحلیل رفتن توسط موجوداتی نظیر موش ،سوراخ کردن ،لانه سازی و آلودگی میکروبی می تواند به طور جدی بر عملکرد حارتی و قدرت مکانیکی سیسستم عایق تا تخریب کامل تاثیر بگذارد. عایق های آلی به دلیل فرم فیزیکی و ساختاری که دارندلانه سازی و سوراخ کردن توسط این موجودات را شدت می بخشند. با این حال بیش از ۵۰سال آزمایش و زمینه های کاربردی برتری عایق فوم گلاس در رابطه با مقاومت در برابر جانوران وحشرات را ثابت کرده است.

مشکلات سه گانه عایق فوم گلاس در برابر جانوران و حشرات

همانطور که عایق توسط جانوران وحشرات مورد حمله قرار میگیرد وتا حدی یا کاملا تخریب می شود،راندمان حرارتی ضعیف شده یا کاملا از بین می رود.در نتیجه بطور بالقوه موجب زیان های اقتصادی زیاد،ازجمله افزایش مصرف انرژی ،هزینه های تعمیر تجهیزات یا تاسیسات خسارت ناشی از تحلیل رفتن توسط جویدن موجوداتی نظیر موش و حتی از دست دادن زیرساخت ها وبه خطر افتادن محصولات تولید یا نگهداری شده بشود.ودر نهایت ،امکان انتقال بیماری های عفونی به انسان ویا حیوانات خانگی از طریق آلودگی محصولات غذایی یا از طریق میکرو ارگانیسم های هوا،با آب سرد یا گرم و سیستم های HVAC وجود دارد.

مانع جانوران و حشرات

با استفاده از عایق فوم گلاس ،نه تنها مشکلات جانوران موزی و حشرات یافت شده در مواد دیگر حذف می شوند،بلکه حضور شیشه های سلولی حتی می تواند مانع فیزیکی از ورود موش ها ،حشرات و غیره شود.

استقامت آن به اندازه کافی است که می توان آن را با بتن ،ورق فلز و شیشه ای دسته بندی کرد.که البته ، عایق فوم گلاس به عنوان یک ماده ساختمانی مانع تحلیل رفتن توسط این موجود می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE