سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
اعلان

نوسازی ساختمان با عایق حرارتی پشم سنگ

نوسازی ساختمان با عایق حرارتی پشم سنگ

نوسازی ساختمان با عایق حرارتی پشم سنگ

ساختمان سازی گرانتافتن, نوسازی ۸۵۴ آپارتمان در سه برج را در نزدیکی کپنهاگن برعهده گرفت تا نمای بهتری پیدا کنند و خانه ها گرمتر باشند.

یکی از مستاجرین که مدیر شرکت جت فنسر است در این مورد می گوید :

ما تاثیر نوسازی عایق بیرونی را به خوبی احساس کردیم. آشپزخانه و اتاق خواب آپارتمانم  قبلا بسیار سرد بود ولی در حال حاضر ۳ درجه گرمتر شده است و این یک تفاوت بزرگ است. محیط درونی خیلی آرمش بخش تر شده است.

راه کار بهینه  صرفه جویی انرژی و صرفه اقتصادی کلی

نوسازی ساختمان ها از سال ۱۹۶۸ با استفاده از پانل های تخته ای پشم سنگ برای عایق کاری دوباره مصارف بیرونی استفاده می شود و روی عایق قبلی نصب می شود. نیلز اوله اورگارد از گروه مهندسین پاول دان اند رامسیجر می گوید :

در ابتدا ما می خواستیم کل سیستم های عایق قبلی را عوض کنیم ولی زمانیکه متوجه پانل های خارجی عایق پشم سنگ شدیم با تضمین جلوگیری از ایجاد پل حرارتی , بهترین و به صرفه ترین گزینه برای ما استفاده از این پانل ها بود. در نتیجه ما هم عایق با عملکرد بهتر و همچنین صرفه اقتصادی بیشتر خواهیم داشت.

عایق کاری ساده و راحت

پیمانکار عایق کاری نیز نظر مساعدی دارد. برایان هزفلدت , مدیر پروژه NCC می گوید :

ما تجربه کردیم عایق کاری سیستم ساده و راحت است بنابراین نصب آن به سرعت انجام می شود .مصالح حفاظت در برابر حریق را اثبات کرده اند که به معنای این است که ما می توانیم نیاز های حفاظت حریق ساختمان را در ۵ فروشگاه تضمین کنیم.

 

عایقکاری پشم سنگ گرافتونن

عایقکاری پشم سنگ گرافتونن

پیش بینی وضعیت آب و هوا ,تأخیری در کار ایجاد نمی کند

معمولاً , آب و هوای دانمارک یک چالش برای سازندگان است, اما این سیستم دارای یک مزیت بزرگ است : پانل های تخته ای پشم سنگ می تواند در معرض هر آب و هوایی قرار گیرد بنابراین ما در هر شرایطی می توانیم کار کنیم. و همچنین نیاز به پوشش داربست نداریم و این باعث می شود نور داخلی ساختمان در طول پروسه نوسازی ساختمان ها کم نشود.

پنجره ها با ریسک کمتر ,ایجاد پل حرارتی نصب می شوند

در این پروژه از یک محصول دیگر پشم سنگ نیز برای چهارچوب پنجره ها استفاده شده است. مشاور کارفرما نیلز اوله اورگارد می گوید :

پنجره ها به خوبی در قالب عایق پشم سنگ قرار می گیرند , بنابراین ما یک راه کار عایق حرارتی قوی بدون پل حرارتی داریم. در قالب پنجره پشم سنگ از عایق ها بسیار-فشرده به عنوان ساپورت قالب پنجره استفاده شده است و باعث عایق شدن پنجره به بهترین نحو می گردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE