سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
اعلان

نکات بهداشتی نصب عایق پشم سنگ

نکات بهداشتی پشم سنگ

نکات بهداشتی پشم سنگ

نکات بهداشتی نصب عایق پشم سنگ

بهداشت و ایمنی: برخلاف عایق های دیگر در این گروه، پشم سنگ آسیبی به پوست نمی رساند و باعث سوزش آن نمی شود همچنین در هنگام وقوع حریق دود و ترکیبات مسموم کننده از آن متصاعد نمی شوه از انتقال انرژی حرارتی از هر سه طریق فوق جلوگیری می کند و در نهایت جریان انرژی قطع می شود و یا به حداقل می رسد.این خصوصیت مبنای صرفه جویی در مصرف انرژی به وسیله عایق کاری است.
قابلیت رسانایی حرارتی: قابلیت رسانایی حرارتی یکی از مهم ترین ویژگی های عایق های حرارتی است. از نظر ترمودنامیک، انرژی حرارتی همواره تمایل دارد از طریق یک، دو یا هر سه پدیده همرفت، هدایت و تابش از منبع گرم به سمت منبع سرد جریان یابد. این جریان انرژی حرارتی تا وقتی ادامه می یابد که هر دو منبع به یک دمای واحد، که آن را دمای تعادل می نامند برسند. عمل عایق حرارتی پشم سنگ بدین گونه است کانایی حرارتی پشم سنگ کمتر از چهل هزارم وات برمتر درجه کلوین می باشد که آن را در زمره عایق های بسیار مطلوب قرار می دهد.

 

هیچ خطری در مورد بیماری های حاصل از الیاف عالی وجود ندارد

طبق تحقیقات جامعی که در موسسه فرانهوفر در برانشورینگ نشان می دهد مقدار ناچیزی فرمالدهید در محیط داخلی ساختمان منتشر می شود و بنابراین هیچ نگرانی برای ساکنان ساختمان در مورد عایق پشم سنگ وجود ندارد. علاوه بر این , در آزمایشی که روی عایق پشم سنگ انجام شده میزان انتشار گاز های گل خانه ای و فرمالدهید آن در دسته M1 (بهترین کیفیت دسته بندی شده یعنی دسته کم منتشر کننده ترین مصالح ساختمانی) است.

نکات کاری زیر به شما کمک کنید تا حساسیت ها پوستی را در هنگام نصب عایق به حداقل برسانید جلوگیری از ذرات در کل اهمیت ویژه ای دارد بر اساس تحقیقات مرکز مطالعات ملی در مورد استاندارد محل کار پشم سنگ باعث افزایش ذرات معلق در هوا نمی شود .

روش های کاهش حساسیت به ذرات پشم سنگ

Health-cover-skin

لباس کار مناسب بپوشید وقتی در محیط بدون تهویه کر می کنید

Health-Ventilate

محل کار را تهویه کنید

Health-dispose-waste

زباله ها باید بر اساس مقررات محلی از دفن شوند

Health-goggles

از عینک محافظ زمان کار با پشم سنگ استفاده نمایید

Health-rinse

قبل از شستشو دستان خود را زیر ب سرد بگیرید

Health-Vacuum

محل کار را با استفاده از مکش گر پاک نمایید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE