دوشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۹
اعلان

هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت, گاز و پتروشیمی

نمایشگاه هجدهم با هدف ترسیمی روشن از ظرفیت همکاری های سازمانی بخش دولتی و بخش خصوصی برای تحقق افزایش تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی برگزار خواهد شد.

رویور تصریح کرد: معرفی بیشتر جذابیت های صنعت نفت ایران با هدف جذب سرمایه های ایرانی و داخلی، از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

تصویر فراخوان هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت

فراخوان هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت گفت: آشنایی با فناوری های روزآمد جهان و ایران و ایجاد زمینه برای انتقال دانش فنی با هدف دستیابی به قدرت برتر منطقه، از جمله هدف های برگزاری نمایشگاه هجدهم خواهد بود و می تواند اقتدار فنی و صنعتی جمهوری اسلامی ایران را در صنعت نفت به جهانیان نشان دهد.

شرکت کنندگان در نمایشگاه هجدهم در قالب ٩ گروه تخصصی پیمانکاران عمومی، مهندسان مشاور، مراکز پژوهشی و آموزشی، خدماتی (فنی و بازرگانی)، بهینه سازی مصرف سوخت، پیمانکاران ساختمان و نصب، شرکت های فناوری، سازندگان تجهیزات و قطعات مرتبط با صنعت نفت و تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرآورده های نفتی، پتروشیمی و شیمیایی حضور می یابند.

رویور تصریح کرد: انجمن ها و تشکل های صنعت نفت با اعلام حضور فعال خود می توانند برکیفیت این رویداد بزرگ بیفزایند.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و مدیر هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ٢٩ فروردین تا اول اردیبهشت امسال همچون سال های گذشته برگزار می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE