جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

هفته پایداری پشم سنگ در ابوظبی

هفته پایداری پشم سنگ در ابوظبی

گروه پشم سنگ برای اولین بار بنیانگذار و حامی نمایشگاه ابوظبی به عنوان هفته پایداری پشم سنگ در ابوظبی ,  در جهان اینده به قله انرژی برای بهره وری انرژی در سال ۲۰۱۷ از ۱۶ الی ۱۹ ژانویه در ابوظبی برگزار می نماید.

برگزاری نمایشگاه در ابوظبی

برگزاری نمایشگاه پشم سنگ در ابوظبی

 

هفته ابوظبی و پایداری متشکل از چندین فعالیت گروه پشم سنگ در دو شرکت :

 

نشست انرژی در آینده جهان

اجلاس (wfes) انرژی در آینده جهان , بخشی از هفته پایداری پشم سنگ در ابوظبی است , رویداد نفوذترین درجهان اختصاص داده شده به پیشبرد استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی و فن آوری پاک می باشد.

در چهارشنبه ۱۸ ژانویه , مدیر عامل شرکت ینس در یک میزگرد معیار مقرون به صرفه از مقاوم سازی در چالش زندگی های مدرن رو به افزایش , بهره وری انرژی و انعطاف پذیری آتش به عنوان رانندگان اصلی پایداری در بخش ساختمان

در سال ۲۰۱۶, این نمایشگاه در نشست انرژی در آینده جهان را با هم ۶۰۰ شرکت از ۳۲ کشور و بیش از ۳۰۰۰۰ شرکت کنندگان از ۱۵۰ کشور به ارمغان آورد و آن را به جای ضروری به شبکه و به دنبال فرصت های تجاری جدید تنها در منطقه شرق میانه است.

 

نمایشگاه بهره وری انرژی

گروه پشم سنگ با شرکایی در wfes به ایجاد یک نمایشگاه اختصاص داده شده به بهره وری انرژی و ما مفتخریم که بنیانگزار و حامی هفته پایداری پشم سنگ در ابوظبی باشد.

این نمایشگاه به ما اجازه خواهد داد برای افزایش آگاهی از چگونگی محصولات ما می تواند کمک کند به حل چالش های جهانی مربوط به بهره وری انرژی , تحرک شهری و مدیریت آب.

ویتال میرلا گروه ارتباطات SVP , بازیابی و روابط عمومی می گوید :  پشم سنگ می تواند نقش مهم و کلیدی در حل چالش های جهانی , به ویژه هنگامی که آن را به بهره وری انرژی آید در حالی که در همان زمان بهبود کیفیت زندگی برای جامعه است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE