جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

هنجاری سازی کاربرد پشم سنگ

هنجاری سازی کاربرد پشم سنگ

هنجاری سازی کاربرد پشم سنگ

 

تصمیم دولت هلند برای هنجار سازی ساخت خانه های زیست-دوست تا سال ۲۰۲۰
پشم سنگ بنولکس نقش فعالی را در انجام این مهم ایفا کرد که در شهر ویژه روزندال پیاده سازی شده است.
اولین پروژه خانه های غیر فعال (خانه هایی که در آنها مصرف انرژی به شکل بهینه انجام می شود) برای شرکت ساختمان سازی هلندی انجام گرفت.
آرامیس شرکت مسکن سازی در روزندال در حال حاضر اغلب با مشکلات افزایش هزینه های انرژی برای متأجرانش روبروست و برای حل مسئله انرژی در ساختمان ها این شرکت اقدام به بستن سه قرداد ساخت خانه های غیر فعال نمود.
مدیر توسعه پشم سنگ بنولکس, اگنس شارمن گفت :”مفهوم خانه های غیر فعال یک پدیده جدید در هلند محسوب می شود و مستلزم یک انقلاب فکری در زمینه صرفه جویی در انرژِی و ساخت و ساز است و دولت هلند بسیار راغب است تا ساختمان های زیست دوست را به عنوان یک هنجار تا سال ۲۰۲۰ مشخص کند”

عایق

در پروژه روزندال, سه لایه پشم معدنی با ضخامت ۳۸۰ میلیمتر در دیوار های خارجی و سقف استفاده شده است و این سه برابر مقداری است که در ساخت و ساز های معمول استفاده می شود و این افزایش سه برابر نیاز های افزایش قیمت انرژی و افزایش در خواست راحتی را بر طرف می کند :

  • هزینه های زندگی و اقامت مقرون به صرفه باقی می ماند
  • کیفیت محیط داخلی همچنان به شکل ایده آل باقی می ماند
  • و انتظار می رود خانه ارزش خود را در طول زمان حفظ نماید

تارخچه خانه های غیر فعال

در سپتامبر سال ۱۹۹۶ انستیتو خانه غیرفعال برای توسعه و کنترل استانداردهای روز تاسیس شد و از آن زمان، هزاران خانه‌های غیرفعال ساخته شده است و در حدود ۲۵٬۰۰۰+خانه در سال ۲۰۱۰ گزارش شد که بسیاری از آنها در آلمان و اتریش قرار دارد و بقیه در کشورهای مختلف جهان قرار دارند.

کار گروه اقتصادی خانه‌های غیرفعال در سال ۱۹۹۶ بوجود امد و این گروه روی قطعات، به ویژه پنجره‌ها و سیستم‌های تهویه با راندمان بالا در ساختمان برنامه ریزی می‌کنند. در همین حال خانه‌های غیرفعال زیادی در اشتوتگارت (۱۹۹۳)، نورمبرگ، هسه، ویسبادن، و کلن (۱۹۹۷) ساخته شد.

محصولات توسعه یافته برای استاندارد خانه‌های غیر فعال زیر حمایت اتحادیه اروپا، قبل از زمستان ۲۰۰۰-۲۰۰۱ در پنج کشور اروپایی اجرا شد و برای اولین باردر شمال آمریکا خانه غیرفعال در اوربانای ایلینوی در سال ۲۰۰۳ ساخته شد، و همچنین در سال ۲۰۰۶ در نزدیکی بمیجی، مینه سوتا خانه غیر فعال ساخته شد. در سال ۲۰۰۵ یک شرکت سوئدی اولین استاندارد خانه پیش ساخته غیر فعال را در ایرلند تدوین کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE