یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
اعلان

هندبوک عایق حرارتی برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

 هندبوک عایق حرارتی

هندبوک عایق حرارتی

“هندبوک عایق حرارتی برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی” طراحی نسبی، مواد، روش‌ها و الزامات نصب استاندارد برای زیرساخت‌های متنوع نفت و گاز از جمله خطوط لوله،‌ تجهیزات زیر دریا، کشتی‌ها و مخازن را مورد بررسی قرار می‌دهد.
با افزایش مداوم دستری به گازهای طبیعی آماده برای صادرات به‌خصوص گازهای LNG و تغییر سالانه تعریف “آب‌های عمیق” درک کافی از عایق حرارتی‌، حیاتی‌تر از همیشه می‌باشد.
این کتاب منحصر‌به‌فرد به مهندسان نفت و گاز کمک می‌کند تا از ایمنی صادرات محصولات خود و حفاظت از یکپارچگی تجهیزات،‌ اطمینان حاصل کنند. که شامل موضوعات زیر می شود :

  • ملاحظات طراحی و انتخاب اجزء، از جمله مصالح جدیدتر مانند فوم گلاس
  • روش های صحیح نصب عایق ها و نکات بازرسی و ایمنی مطابق با استاندارد های جهانی که بطور خاص برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی باید در نظر گرفته شود
  • محاسباتی که اطمینان بدهد ملزومات کارایی هر سناریو از قبیل اندازه , ترکیب , بسته بندی را فراهم آورد

این هندبوک مباحث پیشرفته مهندسی , موضوعات جدید و چالش های مرتبط با عایق های حرارتی از قبیل طراحی و نصب و انتخابشان در صنایع نفت و گاز پتروشیمی را بررسی می نماید که در کتاب های فعلی موجود نیست. قالب کتاب به گونه ای است که یک کتاب مرجع برای تمام مهندسان صنایع پتروشیمی و به عنوان یک کتاب درسی برای دانش آموزانی که می خواهند وارد دپارتمان گروه بزرگی از شرکت های نفت و و گاز شوند است . این کتاب یک مشاوره عملی برای انتخاب و نصب عایق حرارتی مناسب بر پایه اصول مهندسی صوت و تکنیک های تآسیساتی است همچین راهکار های مهندسی برای حل مشکلات برپایه دانش مهندسی جدید است.
-Jerry Jalili, Pacific Oil & Gas Pte Ltd

 

Seta Donwload

دانلود

سال ۲۰۱۴ | ۴۱۶ صفحه | ISBN: 9780128000106 | 7 MB

Thermal Insulation Handbook for the Oil, Gas, and Petrochemical Industries
نویسنده:
Alireza Bahadori

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE