جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

پاراتیشن بندی با دیوار پشم سنگ

پاراتیشن بندی با پشم سنگ

پاراتیشن بندی با پشم سنگ

 

پاراتیشن بندی با دیوار پشم سنگ

امروزه پاراتیشن بندی محیط داخلی شرکت ها و ساختمان ها به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است و یکی از مشکلاتی که در این زمینه خودنمایی می کند مشکلات صوتی و رفت آمد هایی است که در این محیط صورت می گیرد و بر اساس این نیاز محصولی ترکیبی شکل گرفته است که به کمک پشم سنگ نویز های موجود در محیط را به حداقل می رساند و علاوه بر آن مزیت های صرفه جویی انرژی نیز برای محیط مد نظر به ارمغان می آورد.

اسمبل کلی پاراتیشن پشم سنگ

پایه های ها زیرین بر روی فونداسیونی از جنس بتون که آن نیز روی لایه ای از آسفالت بتمنس آماده شده قرار می گیرد. پایه های زیرین برای نگه داشتن موقت دیوار های پشم سنگ روی فونداسیون در هر گوشه قرار می گیرند و قلاب ها برای نگهداری آن نیز استفاده می شود.

دیوار از جنس پشم سنگ

چاک های تعبیه شده در چهار طرف از باعث فیت شدن الیاف پشم سنگ در قالب قلاف استیلی آن می شود. یکی از پایه های بالایی روی ماژول بالایی و نوار بالایی نیز با پایه بالایی ثابت می شود. سرانجام یک پانل تخته ای بالای پایه ها قر ار می گیرد برای پایان دادن به نیمه بالایی دیوار

درها و پنجره ها

برای قسمت های باز مثل در ها و پنجره ها باید به قالب ستون های دیواری پشم سنگ در دهانه های درب و پنجره ها استفاده می شود .

گوشه ها

المنت های گوشه های پشم سنگ روی حالت اریب قرار می گیرند همانند قرار گرفتن پشم سنگ های عادی .

نمای بیرونی دیوار

پانل های تخته ای پشم سنگ نمای خارجی دیوار را تشکیل می دهند . پانل های پشم سنگ سه قابلیت عملیاتی دارند. ۱- پوشش و محکم کننده ارتباط بین مفاصل ۲- مکانیزم حفره تهویه ۳- یک پایه برای نگهداری روکش فلزی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE