جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

پارک انرژی ویمرکات,پشم سنگ

Energy Park 4

Energy Park 4

پارک انرژی ویمرکات,پشم سنگ (Vimercate Energy Park) در قلب پلی تکنیک برانزا حدود ۲۰ کیلومتری میلان ایتالیا واقع شده است و یک نقطه استراتژیک برای مجاری ترافیک شمال ایتالیا است و بوسیله دور برگردان شرقی  به میلان متصل شده است. در کنار ساختمان ۰۳ و الکاتل-لوکنت در طرف غربی سازه پارک انرژی شامل ۴ ساختمان قرار داده شده است.

گواهینامه LEED CS Platinum برای ساخت ساختمان ۰۳ پارک انرژی ویمرکات به شرکت سازنده تعلق گرفت زیرا توانسته بود پایدار ترین مواد موجود را با هم ترکیب کند با طراحی بی نظیر انرژی برای کار.

مشخص کردن محکم چهارچون دوام و پایداری ساختمان

زمانیکه رهبر طراحان ساختمان  , پائولو گارتی مجموعه ساختمان های ۰۳ پارک انرژی ویمرکات را طراحی کرد , شروع طبیعی آنرا در ذهن پروراند و به گفته خودش”این چیزی است که برای هر پروژه که شروع می کنیم وجود دارد”
در ساختمان ۰۳ تیم گارتی به دنبال بیشترین دوام و پایداری سازه نسبت به گذشته بود که این مهم بوسیله کمک گیری از عایق پشم سنگ به سرانجام رسید.

راه حلی جدی برای ساختمان های عظیم

راه حل آقای گارتی انتخاب برای دیوار های خارجی ساختمان با دولایه عایق پشم سنگ تخته ای بود که در بیرون توسط ورق های استیل پلت شکل هم ظاهر بنا را زیبا می کند و هم ساختمان را محافظت می نماید.

چرا عایق پشم سنگ ؟ به گفته آقای کاررتی :

“از نقطه نظر طراحی , پشم سنگ همیشه اولین انتخاب ما بوده است”

و در ادامه گفت ما وظیفه سنگینی در قبال طراحی و پایداری و دوام ساختمان داریم و عایق پشم سنگ برای ما مقاومت حرارتی بالایی با انعطاف پذیری خوب به انضمام محافظت در برابر آتش و صوت مناسبی که ما به دنبال آن هستیم فراهم می آورد علاوه بر این طبیعی بودن و مصالح مرغوب استفاده شده در آن است که برای ما ارزش زیادی دارد.

مقابله طبیعت با طبیعت

زمانیکه ما از عایق پشم سنگ تخته ای استفاده می کنیم , پشم سنگ برای ما محافظت طبیعی در برابر عناصر طبیعی مثل سرما , گرما , آتش و سرو صدای محیطی فراهم می آورد.
دستیابی و کلاس عایق آتش A1 برای رده بندی ساختمان چند طبقه بسیار مهم است چون این ساخاتمان ها در گسترش آتش شرکت نمی کنند که به این “اثر دودکشی” می گویند .

گواهینمامه

آقای گارتی و هم کالجی هایش در گاررتی اسوشیاتی موفق به کسب گواهینامه LEED CS Platinum در ساختمان ۰۳ به خاطر تاکید بر دوام و پایداری سازه شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE