دوشنبه , ۱۶ تیر ۱۳۹۹
اعلان

پاکت بسته بندی غذا با الیاف پشم سنگ

پاکت بسته بندی غذا با الیاف پشم سنگ

پاکت بسته بندی غذا با الیاف پشم سنگ

مخترع پاکت ,از جنس پشم سنگ سکان دار طرفداران خرید غذا آنلاین در آلمان

مبتکر ساخت پاکت های غدا با الیاف پشم سنگ تبدیل به محصولی پر طرفدار برای فروشندگان غذای آنلاین در آلمان شده است.
این بسته بندی ها در قلب اروپا , آلمان به شکل رو به رشدی در حال ارائه است.
مدیر عامل وولکوول گفت : “در حالیکه سفارش آنلاین غذا در انگلیس به یک امر معمول تبدیل شده است ولی این روند به تازگی در آلمان شروع شده است برخی کمپانی های آلمانی به کمپانی های انگلیسی نگاه می کنند تا روند بسته بندی و تحویل غذا را فرا گیرند همچنین به برخی از مشتریان از قبیل ابل & کول و هوای-تازه  مراجعه می کنند. تا اطلاعات بیشتر از مشتریان بدست آورند.
در نتیجه , وولکوول به عنوان شرکت منتخب بسته بندی های غذایی برای بسته بندی فروش غذای آنلاین آلمان انتخاب شد.در آلمان اکثر مشتریان و مصرف کنندگان اهمیت بسیار زیادی به زیست دوست بودند بسته بندی ها دارند و وولکوول تمام بند های چک لیست زیست دوست بودن  را پوشش می دهد.
وولکوول اولین مکان تولید و توزیع خود را در منطقه صنعتی والتون در جولای افتتاح کرد و کارمندانش را به سرعت از ۲۵ به ۴۰ نفر به خاطر تولیدات زیست محیطی خود و استقبال از آن گسترش داد.
رمز موفقیت وولکوول مصالح ۱۰۰% خالص, پشم های تمیز و با ضخامت مناسب برای لباس ها یا دیگر منسوجات بوده است. این کمپانی برای سرد نگه داشتن دارو ها و غذا ها یک روش نوآورانه و منحصر به فرد ابداع کرده است.
بسته بندی های وولکوول محصولات فاسد شدنی را برای مدت بسیار طولانی تری نسبت به پلی استایرن حفظ می کنند و بر خلاف پلی استایرن بسته های به سادگی قابل استفاده مجدد و بازیابی هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE