چهارشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۸
اعلان

پشم سنگ برای ایزوله نمودن مخازن

پشم سنگ برای ایزوله نمودن مخازن

پشم سنگ برای ایزوله نمودن مخازن

مواد عایق مناسب برای ایزوله نمودن مخازن موتور خانه منزل شما به نوع عایق و محل مورد استفاده بستگی دارد. پیمانکار در این زمینه می تواند شما را راهنمایی کند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. ولی در بیشتر موارد از پشم سنگ برای ایزوله نمودن مخازن استفاده می شود.

در صورت آگاهی از موارد زیر می توانید شخصا اقدام به عایقکاری و ایزوله نمودن موتور خانه نمایید:

  • تشخیص تانک ها و مکان هایی که باید عایق شود
  • تخمین عایق مورد نیاز برای عایق کاری
  • تغییر ایجاد نکردن در ساختار موتور خانه
  • آشنایی با آموزش های اولیه عایق کاری
  • موجود بودن فضای لازم جهت عایقکاری در سطح
  • استفاده از موانع بخار و تهویه در عایق کاری

مقدمه ایزوله نمودن مخازن موتور خانه

انجمن تولید کنندگان عایق آمریکای شمالی (NAIMA) این راهنما را ارائه کرده است به عنوان روش توصیه شده برای عایقکاری سیستم های لوله کشی موتور خانه سرد در سیستم های مکانیکی بوسیله محبوس کردن بخار با استفاده از عایق های معدنی لوله ای است. موارد پیشنهاد شده در این راهنما برای کاربرد در سیستم های سرد یا سیستم های لوله کشی آب سرد که در دمای ۳۳ تا ۶۰ درجه فارنهایت (۰ تا ۱۵ درجه سلسیوس)  در کاربرد های تجاری ساختمان های عملیاتی کار می کنند. زمانیکه به درستی نصب شود سیستم محبوس سازی بخار عایق پشم معدنی به شکل موثری کاندانس را کنترل نموده و سیستم خنک کننده را به بالاترین کارایی ممکن می رساند و باعث ذخیره سازی انرژی می شود.

عایق پشم معدنی لوله ای

برای اهداف این راهنما , عایق های معدنی لوله ای شامل پشم شیشه , پشم سنگ یا پشم سرباره بوسیله بست ها تولید شده تا به اندازه لوله ها و تیوب های استاندارد فیت شوند. این تعاریف در اصطلاحات ساختمانسازی آمریکا و ASTM آمده است. عایق پشم معدنی لوله ایی ممکن است مدل شود یا دقت v-شیار با یک یا چند شکاف طولی برای کاربرد آسان روی لوله ها استفاده شود.

عایق لوله ای پشم سنگ

عایق لوله ای پشم سنگ در پیش قالب های یک یا چند قسمتی تولید می شود. عایق لوله ای پشم سنگ در قطاع های ۳۶ اینچی در طول هستند. و با قرار گرفتن یک یا چند قطعه از آنها سطح لوله پوشش داده می شود و با بست هایی که کارخانه فراهم کرده یا ژاکت هایی که برای جلوگیری از انتشار بخار تدارک دیده شده است پوشش داده می شود.

سیستم های جلولگیری از نشتی بخار

تمام سرویس های ژاکتی (ASJ) از کمپوزیت ورقه ورقه از چندین لایه که معمولاً شامل فویل, کاغذ, فیلم و تقویت کننده هاست که در ASTM C547 برای پشم سنگ در دما های پایین آمده لیست شده اند. ASJ از عایق محافظت کرده, یک سیستم جلوگیری کننده از انتشار بخار فراهم می کند و عایق اطراف لوله را محافظت می کند. عایق های لوله ای معمولاً زمانیکه از کارخانه می آیند شامل سیستم ASJ کامل هستند به همراه سیستم به دام اندازنده بخار همراه (SSL)است این سیستم باعث می شود تا در فواصلی که عایق ها بهم متصل می شوند بتواند بخار را به دام اندازد استاندارد ژاکت ASJ دارای ماکزیمم نشت ۰٫۰۲ است.

مشاهده کامل این راهنما کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE