جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
اعلان

پشم سنگ در مدرسه بندرگاه جنوبی

پشم سنگ در بندرگاه جنوبی

در کپتهاگ , دانمارک , یک مدرسه دولتی جدید طراحی و ساخته شده با تمرکز بر بهینه سازی مصرف انرژی و هماهنگ ارتباط بین مدرسه و اطراف آن است.

این ساختمان در نظر دارد برای انتقال یک وسعت مکان و تغییر مکان و تغییر مکان پویا از جامعه مشروط شده است که از یک مدرسه به انتظار می رود. شگفتی و تجربه های جدید مفاهیم مرکزی برای مدرسه و از FLOORPLAN و ازتفاع از کف به سقف در سراسر ساختمان متفاوت است . ایده ای پشت این طراحی شده است برای اطمینان از دانش آموزان ,معلمان و بازدیدکننده گان با چالش ملاقات کرد و در نتیجه تحریک به عنوان آنها در طول محیط های داخلی و فضای باز است که فرآیند های یادگیری کودکان و توانایی های اجتماعی حمایت کند .

با تمرکز بهره وری انرژی , عملکرد صوتی و همچنین طراحی شگفت انگیز مدرسه بندرگاه جنوبی در کپنهاگ یک مثال خوب از راه محصولات مختلف پشم سنگ ( RockWool ) تعامل برای ایجاد ساختمان هایی که برای زندگی مدرن می باشد.

استفاده پشم سنگ در مدرسه بندرگاه جنوبی

جایزه معماری بین المللی

مدرسه بندرگاه جنوبی یکی از بزرگترین جوایز بین المللی معماری در جهان را در یافت کرده است , اخبار معماری جهان ( WAN ) جایزه آموزش و پرورش سال ۲۰۱۶ میلادی بیشتر به جوایز ملی دانمارک گنجانده شده است .

 

پشم سنگ عایق صوتی و عایق امن آتش

این مدرسه همچنین ویژگی های از راه حل های فنی است که در ایجاد یک محیط خوب در محیط داخلی و شنوایی کنترل در حالی که نگه داشتن مصرف انرژی در سطح حداقل کمک کند . مطالعات مختلف نشان می دهد که استفاده مناسب از آکوستیک باید یک تاثیر مثبت در فرایند یادگیری و تندرستی دانش آموزان باشد , بنابر این آکوستیک به یکی از مناطق عمده تمرکز در طول پروژه بوده است. برای این کار پشم سنگ عایق حرارتی امن در برابر آتش و ROCKFON در سقف برای خاصیت آکوستیکی استفاده شده است.

 

اثبات آینده , راه حل های پایدار پشم سنگ

راه حل های مختلف انرژی مانند عایق با راندمان بالا , چگالی , تهویه طبیعی به عنوان یک مکمل به تهویه مکانیکی , سلول های خورشیدی و کنترل رعد و برق هوشمند به طراحی کلی گنجانیده شده است و سقف سبز به پایداری پروژه می افزاید.

در غربالگری پایداری ما , در مقایسه اعلامیه محصولات محیط زیست (EPD) از تخته ROCKPANEL با کسانی که سایر مواد روکش فلزی , معلوم شد که تخته ساخته شده از سنگ بازالت منبع پایدار دارند تاثیر زیست محیطی کمتر هم از نظر مصرف انرژی و انتشار CO2 در طول فرایند تولید می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE