دوشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۹
اعلان

پشم سنگ در نیروگاه فشار قوی

 

پشم سنگ در نیروگاه فشار قوی

پشم سنگ در نیروگاه فشار قوی

چالش موجود

به منظور رسیدن به بالاترین استاندارد , ایستگاه فشار قوی پمبروک باید اقدامات موثر برای کاهش ریسک ها و کامل کردن مقررات PPC را انجام دهد .
چالش عایق کردن سرویس های صنعتی اینترسرو بود برای عایق کردن لوله های پر فشضار که شامل ۹۹% بار در لوله و ۱% آزاد برای مجاری است . سازندگان همچنین باید تا دمای بالای ۳۵۰ درجه سلسیوس را تضمین کنند.
راه کار پشم سنگ
۲۰۰ تن از محصولات پشم سنگ در این پروژه استفاده شد لوله فرآیند و عایق پشم سنگ تخته ای یک عایق مستحکم و قوی گرمایی ایجاد می کند.
کارشناسان شرکت ROCKWOOL دمای فعلی لوله را تحلیل و بررسی کردند و تمام محاسبات لازم را  برای دستیابی به دمای مطلوب انجام دادند و پس از عایق کاری دما به حدود ۵۵ درجه سلسیوس کاهش یافت.
نیاز به عایق کاری لوله با چنین درجه بالایی با ریسکزهمراه است – هر چند محصولات پشم سنگ تا دمای ۱۰۰۰ درجه سلسیوس در مقابل آتش مقاومت می کنند خاصیت های آکوستیک پشم سنگ باعث کاهش سر و صدا و نویز های صنعتی در ساختمان می شود .

مزایا :
-کارایی گرمایی بالا
-مقابله با آتش تا دمای بالاتر از ۱۰۰۰ درجه
-افزایش عمر ساخت و ساز

من بیش از ۲۰ سال است که در این صنعت مشغول به کار هستم و با آن تعامل داشته ام و بر حسب تجریه می گویم که ایده آل ترین روش برای رفع نیاز های زیست محیطی نیروگاه کاربرد پشم سنگ برای مصارف عایق کاری است . و عایق های استفاده شده نیاز به تعویض نداشته اند.

تیم جنکینز، مدیر کل در Interserve

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE