یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
اعلان

پشم سنگ و راهکار کاهش صدا

ارائه پشم سنگ ی که برای جلوگری از چالش حفاظت از آتش و کاهش سر و صدا ,در مناطقی که مقاومت مکانیکی و مقاومت در برابر آلودگی نفتی مورد نیاز می باشد.

تصویر کامل پشم سنگ روکش دار الومینیوم

تصویر کامل

عایق فنی پشم سنگ یک راه حل به عنوان بخشی از سیستم بهینه برای جذب صدا به طور خاص برای طراحی اتاق موتور, اتاق پمپ های باری و برنامه های مشابه  و راه حل های سنتی عایق ترکیب هر دو آلو فویل(ALU-فویل) یا فولاد پایان صفحه برای حفاظت از آتش بسیار عالی می باشد و جلوگیری از آلودگی نفتی می باشد , اما این سطح مواد متاسفانه برای کاهش سر و صدا بسیار عالی می باشد در غیر اینصورت خواص جذب عایق را پشت سر می گذارد.

با استفاده از سیستم پشم سنگ با فویل صوتی خواص جذب صدا از مواد پشم سنگ و فویل ان می باشد. پشم سنگ صوتی دارای فویل فیلم بسیار قوی , نازک و بادوام است که به غبار نفت بر اساس فویل الومینیوم مسلح با توجه به نسخه اصلاح شده از ASTM E96 اندازه گیری می شود که این فیلم که تحت پوشش عایق های پشم معدنی و یک ورق سوراخ دار روکش شده است و برای بدست آوردن خواص صوتی بهینه فیلم باید نصب شده باشد به اینصورت که فیلم آزادانه با یک شکاف کوچک بین فیلم و عایق باشد.

نصب آسان

به طور مستقیم نباید فویل را به پشم سنگ نصب کرد و می بایست فاصله خیلی کمی ما بین عایق و فیلم باشد که این عمل با بسته بندی آن رادر اطراف اسلب یا با انجام استفاده از پین های جوشکاری مورد نیاز برای حفظ پشم سنگ به لایه باشد.

این فیلم باید حداقل ۱۰۰ میلی متر همپوشانی داشته باشد, با اینکه فیلم بسیار قوی است در برخی موارد ممکن است لازم باشد به تقویت هر نفوذ (از پین و …) با نوار چسب که اگر این فیلم اسیب دیده باشد شما نیازدارید به جایگزین کردن طول کامل .

پشم سنگ فویل می تواند در هر مورد تایید  و ترکیب راه حل حفاظت از آتش یا هر عایق حرارتی یا صوتی باشد.

آموزش نصب پشم سنگ با تصویر

* سوار کردن عایق پشم سنگ:

نصب پشم سنگ

نصب پشم سنگ

* برش فیلم به طول مورد نیاز در صورتی که حداقل ۱۰۰ میلی متر باشد و همپوشانی رعایت گردد:

نحوه برش فیلم نصب پشم سنگ

نحوه برش فیلم نصب پشم سنگ

  • ضمیمه این فیلم به عایق با استفاده از گل میخ , جوش پین و واشر و پوشش عایق های مجاور تضمین حداقل همپوشانی ۱۰۰ میلی متر می باشد:

golmikh *  با استفاده از روش دیگر, می توان فویل را با توان ۲۰ میلی متر پهن تر از عایق برش زد . فویل می تواند موقعیت مرکزی با ۱۰ میلی متر بیش از دامان در دو طرف بودن جمع به مشترک بین عایق های مجاور گردد:

rokesh * مرحله اخر نصب ورق فولاد حاوی روزنه:

نصب وروق فولادی

نصب وروق فولادی

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.