سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
اعلان

پشم سنگ ,گواهینامه طلایی گرفت

پشم سنگ گواهینامه طلایی گرفت

پشم سنگ گواهینامه طلایی گرفت

دفتر مرکزی ROXUL  واقع شده در میلتون, اونتاریو در کانادا موفق به دریافت گواهینامه طلایی LEED در بخش سازه های جدید از انجمن سازه های سبز شد.

پشم سنگ ,گواهینامه طلایی گرفت

با این گواهینامه , این دفتر مرکزی به بالاترین رده بهینه سازی انرژی در ساختمان های جدید دست یافت.
به گفته انجمن ساختمان های سبز : رهبر انرژی و طراحی محیطی (LEED) , به عنوان برترین سیستم رده بندی سازه های سبز در ۱۵۰ کشور شناخته می شود. پروژه گواهینامه LEED ساختمان های ممتاز نشانگر تعهد به پایداری بوسیله کسب استاندارد های بیشترین عملکرد برای طراحی سازه و عملیات بنا شده است. “گواهینامه طلایی LEED دومین سطح قابل دستیابی است که, نشانگر بهترین ,در رده استراتژی سازه های سبز, شیوه های و مصالح است. و نیازمند دریافت نمره ۶۰-۷۹ از LEED است. دفتر مرکزی ROXUL نائل به کسب امتیاز ۶۵ شده با بیشترین نمره در تمامی بخش ها شامل انرژی و اتمسفر, بهره وری آب, خلاقیت گشت که بیشترین امتیاز مربوط به دو مورد آخر است.

دفتر مرکزی ROXUL با بیش از ۸۶۰۰۰ فوت مربع از محصولات پشم سنگ که کاهش مصرف انرژی آن اثبات شده است و کمترین تأثیر را در تغییرات آب و هوایی دارد ساخته شده است. سیستم های سقفی پشم سنگ نیز به عنوان راهکاری برای آکوستیک محیط و همچنین زیبایی های بصری آن استفاده شده است.
مدیر دفتر مرکزی ROXUL می گوید:

“ما هر روز با محصولات پشم سنگ زندگی می کنیم  و به درستی تاثیر آن را می بینیم و بهبود محیط کارمان را احساس می کنیم و آسایش حرارتی و کیفیت محیط کار که بوسیله پشم سنگ فراهم شده است را با عمق بیشتری درک می کنیم”

مصرف انرژی این بنا چیزی حدود ۱۰۰kWh در روز است در حالیکه اکثر ساختمان ها حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ Kw/m2 مصرف انرژی دارند. طراحی  کف بنا  به شکل مفهوم-باز باعث انتشار نور های محیطی در کل دفتر شده و همچنین حسگر-حرکتی منابع نوری و سیستم های تهویه (HVAC) , محوطه سازی مقاوم در برابر خشکسالی است و از پساب ها و بارش های باران استفاده مجدد می نماید.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE