سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
اعلان

کوتینگ و پوشش بتن و عایق

کوتینگ و پوشش بتن و عایق

کوتینگ و پوشش بتن و عایق

کوتینگ بتن یک ماده ی یک جزئی بر پایه ی مواد پلیمری محلول در آب می باشد که پس از خشک شدن کوتینگ بتن چسبندگی خوبی با سطوح بتنی پیدا می کند. این پوشش سطحی پلیمری بتن یک ماده کوتینگ بتن آماده به مصرف است که جز خواص بتن های مدفون می باشد ومی تواند انواع سازه های بتنی را در مقابل عوامل جانبی مانند آب و خاک و محیط های خورنده حفظ کند.

کاربرد کوتینگ بتن و عایق :

کوتینگ بتن در عايق کردن سطوح بتنی در مقابل عواملی مثل کلر و آب شور محافظت می کند.کوتینگ بتن در عایق کاری مخازن نیز کاربرد دارد .کوتینگ بتن در عایق کاری سطوح بتنی مناطق با رطوبت بالا کارایی دارد و امکان خشک کردن سطوح بتنی نیست.

کوتینگ بتن با پوشش فونداسیونها و سطوحی که با خاک و یا یونهای مخرب بتن درتماس می باشند کارایی دارد. کوتینگ بتن در عایق کاری سقف ها و زیر زمین ها و تونلها به کار می رود.

مزایای کوتینگ بتن و عایق :

کوتینگ بتن پوشش سطحی بتن را در مقابل عواملی مثل نور خورشید ، یخ زدگی ، سرما و گرما و شوکهای حرارتی مقاوم نشان می دهد.کوتینگ بتن این پوشش سطحی بتن برای عایق کاری سطوح بتنی در محیطهای بسته که خطر انفجار و مسمومیت را دارد مناسب است.کوتینگ بتن این پوشش سطحی بتن دارای چسبندگی بسیار بالا برای سطوح بتنی است.

مشخصات کوتینگ بتن و عایق :

وزن کوتینگ بتن تقریبا ۱ کیلو گرم است.رنگ کوتینگ بتن قهوه ای تیره است. کوتینگ بتن نقطه اشتعال ندارد.کوتینگ بتن خشک شدن زمان به دما و رطوبت ان محیط بستگی دارد. مقدار مصرف کوتینگ بتن: مقدار مصرفی کوتینگ بتن ۰/۳ الی۰/۵ کیلوگرم است و بستگی به سطح بتن دارد.

طریقه ی مصرف کوتینگ بتن و عایق :

کوتینگ بتن می بایست توسط اسپری نمودن و در دو پوشش روی سطوح بتنی اسپری شود.درکوتینگ بتن استفاده از برس و غلطک هم امکان پذیر است . ولی مصرف کوتینگ بتن به مراتب بیشتر از روش اسپری کردن خواهد بود.

بسته بندی کوتینگ بتن و عایق :

ماده افزودنی کوتینگ بتن در ظروف ۲۰۰ و ۲۰ لیتر تولید می شود.

طریقه نگهداری کوتینگ بتن و عایق :

کوتینگ بتن در ظروف در بسته تولید و به دور از هر نوع آلودگی خصوصا” ورود هر گونه گرد وغبار در دمای بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد تا یکسال قابل نگهداری است.

نکات ایمنی کوتینگ بتن و عایق :

کوتینگ بتن يک ماده اشتعال زا و حاوی مواد سبک نفتی است . در محل سر پوشيده از این بتن استفاده نفرماييد و از وجود تهويه هوا در محل کار مطمئن شويد. کوتینگ بتن در هوای سرد سفت شد از حرارت دادن اجتناب فرماييد و در اين صورت ماده کوتینگ بتن آماده مصرف را در محلی که دمای بالاتر نگهداری کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

arnisco_com

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE